CRAFTMC

Lietuvos Minecraft Survival / PvP serveris

Prisijunk prie mūsų bendruomenės!

Serveryje šiuo metu žaidžia žaidėjai!

Serverio IP adresas mc.craftmc.lt

CraftMC - Minecraft Serveris

Projekto pagrindinis tikslas - išlaikyti išlikimo ir PvP įtemptą 'Minecraft' serverį. Statyk, kovok, išgyvenk! Prisijunk ir patirk adrenaliną!

Atraskite įdomią ir intensyvią patirtį žaidžiant 'Minecraft' serveryje, kur yra iššūkių tiek išlikimui, tiek PvP mėgėjams! Prisijunkite prie mūsų išskirtinio 'Minecraft' serverio, kuriame galėsite įgyvendinti savo išlikimo instinktus ir varžytis su kitais žaidėjais kovose! Mūsų serveris siūlo nuolat atnaujinamą išlikimo pasaulį su įvairiais biomais, resursų gavybos sistema ir gyvybinga ekonomika. Čia galėsite išbandyti savo gudrumą ir strateginius įgūdžius, statyti tvirtoves, tyrinėti, kovoti su monstrais ir derintis su kitais žaidėjais. Parodykite savo stilių PvP arenoje, kur kovos tarp žaidėjų yra greitos, įtemptos ir įdomios. Pasinerkite į mūsų 'Minecraft' serverio pasaulį ir įveikite visus iššūkius! Mūsų bendruomenė yra draugiška, nuoširdi ir visada pasiruošusi padėti naujokams atrasti nuostabų Minecraft pasaulį. Jei jūs norite patirti tiesioginę ir įdomią žaidimo patirtį, CraftMC.lt yra tinkamiausias pasirinkimas. Prisijunkite jau šiandien ir pradėkite savo išskirtinę išgyvenimo kelionę!

Ir tai dar ne viskas! Kas valandą specialiame pasaulyje krenta skrynios (AirDrop'ai), kuriose rasi papildomų resursų, kardų, šarvų!

Ekonomika

Įvairi veikla

Atmosfera

Stabilumas

Postava

Pagrindiniai projekto aspektai

Serveris gyvuoja jau daugiau, nei 9 metus. Prisijunkite jau dabar į mūsų Minecraft serverį! IP: mc.craftmc.lt

Survival

Serveryje turėsi statyti įvairias monstrų, gyvūnų, augalų fermas ir varžytis dėl statuso serveryje!

Požemiai

Serveryje galėsi susidurti su skirtingo lygio mažaisiais bosais, bei pagrindiniais iš kurių galėsi gauti įvairių daiktų!

PvP

Serveryje galėsi atsipalaiduoti ir tobulinti savo PvP Combo įgūdžius Duel 1vs1 arba PvP arenose!

Augalų fermos

Augindamas augalus ir nurinkdamas derlių galėsi gauti Aukso dulkes, kurias keisi į pinigų čekius!

Užkerėti augalai

Galėsi keisti paprastus augalus į užkerėtus ir gauti įvairių daiktų pas Villagerius kioskuose!

Galimybių piltuvas

Užsidirbęs iš augalų fermų galėsi įsigyti Galimybių piltuvą, kuris automatiškai žudys monstrus, gyvūnus bei pardavinės daiktus!

Norite bendrauti?

Prisijunkite prie mūsų Discord kanalo! Galėsite ne tik bendrauti su serverio žaidėjais, bet ir sužinoti naujienas pirmi! Lengvai suprantamas Survival/PvP serveris, kuriame žaidėjai gali varžytis ir būti geriausi neįprastoje Minecrafto aplinkoje. CraftMC serveris nėra susijęs su "Mojang" jokia forma.